O NAS

Naszą pasją jest dbałość o produkty oraz kult zdrowego jedzenia.

Jeszcze niedawno wśród produktów niskoglutenowych brakowało nam świeżego, codziennego chleba na zakwasie bez długiego terminu przydatności do spożycia, nie zafoliowanego, nie pozbawionego wyglądu i smaku oraz nie naszpikowanego “chemią”.

Dzięki naszej ciężkiej pracy wytworzyliśmy nowy, bardzo zdrowy produkt. Niezależnie od tego czy jesteście na diecie bez pszenicy ze względów zdrowotnych, czy z rozsądku unikacie przemysłowych produktów, nie tolerujecie laktozy, czy z ideologicznych powodów nie jecie nabiału, wykluczacie z menu rafinowany cukier z uwagi na cukrzycę, albo też z dbałości o linię, to nie warto rezygnować z radości, jaką kiedyś dawał Wam smak świeżego chleba, bułeczki lub ciasta.

Nasze wypieki zawierają ponadto odpowiednio skomponowane smakowo dodatki pieczonych warzyw i owoców (dyni, jabłek, buraków, ziemniaków, cukinii, żurawiny, bananów, suszonych pomidorów, winogron itp), a także mnóstwo nasion, ziaren i ziół, które są tak dobrane, by podkreślić walory smakowe, ale przede wszystkim ułatwiać trawienie, oraz dostarczyć organizmowi cennego błonnika i witamin z grupy B.