Piekarnia bezglutenowa Bełchatów

Piekarnia bezglutenowa Bełchatów - pieczywo bezglutenowe

Manufaktura Chleba to firma, która pomimo krótkiego stażu na rynku, znana jest z oferowania produktu szczególnego. Pieczywo wegańskie i pieczywo bezglutenowe to produkty, które nie tylko wspaniale pachną i świetnie smakują.

Wysokiej jakości chleby na zakwasie, słodkie chleby bezglutenowe czy przekąski bezglutenowe pakujemy w papierowe torebki i opakowania przyniesione przez Klienta – zgodnie z zasadą ”less-waste”.

Pieczywo i chleby bezglutenowe Bełchatów

Nabycie specyficznego pieczywa, jakim jest chleb bezglutenowy, w Bełchatowie możliwe jest za pomocą zamówienia. Celiakia, cukrzyca, alergia pokarmowa to schorzenia, które oprócz leków warto kontrolować za pomocą diety eliminacyjnej.

Przygotowane specjalnie dla grup o szczególnych potrzebach żywieniowych produkty wypieczone są z bezpiecznych składników, np. kaszy gryczanej bez glifosatu. Ponadto w słodkich chlebach bezglutenowych, wytrawnych chlebach bezglutenowych czy w świeżym chlebie bezglutenowym próżno szukać konserwantów, spulchniaczy i sztucznych barwników.

Sprawdź nasze produkty na:

Produkty manufakturawroc na allegro.pl

Pieczywo wegańskie z Bełchatowa

Piekarnia wegańska w Bełchatowie ma szanse funkcjonować dzięki współpracy z rodzimą firmą Manufaktura Chleba, położoną we Wrocławiu. Dorobek technologiczny pozwala na korzystanie z produktów (chleb dla diabetyków, chleb dla alergików, chleb dla cukrzyków, dla chorujących na celiakię i z alergią na gluten) także Bełchatowianom.

Zachęcamy Państwa do bezustannego udowadniania nam, że nasza praca ma sens; a to za sprawą składanych zamówień. Gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, by bezglutenowa piekarnia Manufaktura Chleba kojarzona była jedynie ze zdrowiem i wysoką klasą obsługi Klienta.

Pieczywo bezglutenowe na zamówienie – Współpraca

Piekarnia bezglutenowa w Bełchatowie? Czemu nie! Manufaktura Chleba to firma, która zachęca do współpracy najodleglejsze skrawki Polski – a wszystko po to, by ktoś zatroszczył się o Państwa wrażliwe organizmy. Nasze produkty nadają się do mrożenia, więc warto skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Aby zapoznać się ze sposobem nabycia wyjątkowych wypieków, warto wejść na stronę Manufaktury, gdzie informacje zawarte w zakładkach pomogą złożyć zlecenie na pieczywo bezglutenowe na zamówienie.