Piekarnia bezglutenowa Bydgoszcz

Piekarnia bezglutenowa Bydgoszcz - pieczywo bezglutenowe

Manufaktura Chleba, to pomimo stosunkowo krótkiej działalności, firma z tradycjami. Podstawowym Naszym założeniem jest wypiek chleba bezglutenowego oraz pieczywa bezglutenowego. Pieczywo wegańskie w Bydgoszczy – czy to możliwe? Owszem! Pomimo iż Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, działamy także w jego okolicach i w całej Polsce! Wszystko po to, by i Bydgoszcz miała chleb bezglutenowy!

Przemawia do nas idea ”less-waste”, więc proponując zdrową żywność weganom i alergikom, dbamy również o środowisko, więc Manufaktura Chleba dba, by produkty trafiające z piekarni bezglutenowej do Bydgoszczy zapakowane były w papierowe torebki lub by Klient mógł zakupiony towar odebrać we własnym opakowaniu wielorazowym.

Pieczywo i chleby bezglutenowe w Bydgoszczy

Rozumiemy, że alergia na gluten, celiakia, nietolerancja glutenu czy cukrzyca bywają uciążliwymi przypadłościami, których objawy znacznie łagodzi stosowna dieta. Świeży chleb bezglutenowy, słodkie chleby bezglutenowe lub wytrawne chleby bezglutenowe to nasze sztandarowe produkty w bezglutenowej piekarni.

Zachęcamy więc, by choć drobny element diety mógł być wsparty przez nas. Chleb gryczany na zakwasie, chleb gryczany pełnoziarnisty, chleb jaglany bezglutenowy, a może chleb lniany?

Sprawdź nasze produkty na:

Produkty manufakturawroc na allegro.pl

Pieczywo wegańskie Bydgoszcz

Chleb wegański oznacza starania Manufaktury Chleba, by produkt, który trafi do Klienta, kwalifikował się do diety eliminacyjnej. Dla nas chleb to nie tylko pożywienie, ale i szacunek dla zdrowia i upodobań Klienta. Zgodnie z założeniem: jeżeli Klient nie przepada za czarnuszką lub siemieniem lnianym, pieczywo dla niego czarnuszki lub siemienia nie będzie zawierało. Natomiast weganin, oczekując chleba wytwarzanego w całości z roślin – taki produkt otrzyma.

Pomimo że Manufaktura Chleba to piekarnia wegańska w Bydgoszczy położonej z dala od Wrocławia, to każdy detal dopracowany jest perfekcyjnie: nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek niedopatrzenia względem zdrowia Klienta.

Pieczywo bezglutenowe na zamówienie – Współpraca

Pieczywo bezglutenowe w Bydgoszczy dostępne jest za pomocą współpracy z Manufakturą Chleba. Znając wartość oferowanych produktów, proponujemy sprzedaż wysyłkową, aby w każdym zakątku Polski czuć było fantastyczny aromat naszego chleba!

Oferta Manufaktury dostępna jest w zakładce ”DOSTAWY”, a instrukcja składania zamówienia w zakładce ”JAK ZAMAWIAĆ”. Czekamy zatem na Państwa zlecenia!