Piekarnia bezglutenowa Gdańsk

Piekarnia bezglutenowa Gdańsk - pieczywo bezglutenowe

Piekarnia bezglutenowa i piekarnia wegańska w jednym miejscu to połączenie, które stworzyła Manufaktura Chleba. Działamy głównie na terenie Wrocławia i okolic, ale nasza misja w dostarczaniu produktów dla alergików sięga także Gdańska. Świeży chleb bezglutenowy to pieczywo, którego smak i aromat do złudzenia przypomina tradycyjny wypiek i zachęca do skosztowania Gdańsk.

Bezglutenowa piekarnia, którą jesteśmy, skupia się na idei ”less-waste”. Szczycimy się stosowaniem opakowań papierowych i wielorazowych, które dostarczyć może także sam Klient. Dbamy także o wysoką jakość składników, zaś dodatki typu czarnuszka, sezam czy mak to kwestia indywidualna, uzależniona od Klienta.

Pieczywo i chleby bezglutenowe Gdańsk

Dieta bezglutenowa bywa często zleceniem lekarskim lekceważonym przez pacjentów. Pragniemy jednak zaznaczyć, że dieta eliminacyjna w przypadku cukrzycy, celiakii czy nietolerancji glutenu jest podstawą do lepszego samopoczucia.

Zachęcamy w związku z tym do spróbowania Naszych produktów z gamy ”pieczywo bezglutenowe’, gdzie znaleźć można chleb dla diabetyków, chleb dla alergików, chleb dla cukrzyków. Chleb bezglutenowy w Gdańsku to szansa dla wielu osób do unormowania stanu zdrowia, które jest darem bezcennym.

Sprawdź nasze produkty na:

Produkty manufakturawroc na allegro.pl

Pieczywo wegańskie z Gdańska

Pieczywo wegańskie w Gdańsku i wszędzie na całym świecie cechuje skład o tylko i wyłącznie roślinnej bazie. Nasze pieczywo spełnia kryteria produktów dedykowanych diecie redukcyjnej, zatem wybór chleba gryczanego na zakwasie, chleba gryczanego pełnoziarnistego, chleba jaglanego bezglutenowego, czy chleba lnianego będzie strzałem w dziesiątkę!

Jeżeli poszukują Państwo produktów żywnościowych wegańskich, to zapraszamy do zapoznania z ofertą, która dostępna jest na stronie internetowej Manufaktury Chleba dla każdego gościa.

Pieczywo bezglutenowe na zamówienie – Współpraca

Gdańszczanie zasługują na chleb wegański i bezglutenowy. Jesteśmy dumni, że możemy dołożyć małą cegiełkę do dobrej kondycji fizycznej diabetyków czy alergików. W związku z tym uruchomiliśmy sprzedaż wysyłkową, dlatego docieramy do najdalszych zakątków kraju.

Nasi konsultanci dostępni są za pośrednictwem strony internetowej oraz telefonu dla każdego, kto ma jakieś pytania lub po prostu… chciałby skorzystać z oferty firmy, która ceni wysoką jakość produktów i usług.