Piekarnia bezglutenowa Gliwice

Piekarnia bezglutenowa Gliwice - pieczywo bezglutenowe

Tradycja to słowo, które świetnie opisuje działalność Manufaktury Chleba, która, choć działa dopiero od 4 lat, to wszystkie swoje produkty opiera na naturalnym zakwasie pozbawionym konserwantów, spulchniaczy i barwników.

Pieczywo bezglutenowe, w tym chleb wegański przez nas oferowane świetnie wpisują się w dietę eliminacyjną. Eliminujemy także ilość odpadów, gdyż produkty pakujemy w wielorazowe opakowania oraz w opakowania papierowe.

Pieczywo i chleby bezglutenowe Gliwicach

Wiemy, że także wśród mieszkańców Gliwic są alergicy, a chleb bezglutenowy pochodzący z piekarni bezglutenowej pozwala na urozmaicenie diety także osobom o specyficznych potrzebach żywieniowych. Z Manufakturą Chleba celiakia, nietolerancja glutenu czy cukrzyca wsparte zostaną stosowną dietą, która usprawni działanie układu pokarmowego.

Gorąco zachęcamy do spróbowania słodkich chlebów bezglutenowych, wytrawnych chlebów bezglutenowych, świeżych chlebów bezglutenowych, które tworzone są z szacunku do zdrowia Klientów oraz ich upodobań.

Sprawdź nasze produkty na:

Produkty manufakturawroc na allegro.pl

Pieczywo wegańskie Gliwice

Miastem, które może pochwalić się dostępnością produktów z piekarni wegańskiej są Gliwice, które dzieli od Wrocławia spory kawałek drogi, wiedzą, w jaki sposób dostarczyć wyjątkowe produkty wegańskie swoim Klientom.
Brak spulchniaczy, konserwantów, sztucznych barwników i dokładna selekcja składników gwarantuje, że chleb gryczany pełnoziarnisty, chleb jaglany bezglutenowy, chleb lniany to produkty, które kwalifikują się w grupę produktów wegańskich.

Pieczywo bezglutenowe na zamówienie – Współpraca

Będąc o krok przed oczekiwaniami Klientów, oferujemy możliwość zamówienia pieczywa bezglutenowego w Manufakturze Chleba. Zachęcamy do współpracy wszystkie gliwickie piekarnie – pieczywo wegańskie dla alergików nie musi być produktem ekskluzywnym.

Zbilansowana dieta to efekt pracy specjalistów, warto więc starania wesprzeć spożywaniem pieczywa pochodzącego z bezglutenowej piekarni z tradycjami. Traktujemy naszą pracę jak misję, a wszelkie szczegóły współpracy zawarte zostały na stronie internetowej Manufaktury.