Piekarnia bezglutenowa Lublin

Piekarnia bezglutenowa Lublin - pieczywo bezglutenowe

Piekarnia wegańska i bezglutenowa powstała z myślą o tworzeniu wypieków nietypowych. Wspaniały aromat świeżego chleba czy przekąsek kusi każdego – nie tylko tych ludzi, którzy zmuszeni są do zrezygnowania z tradycyjnego pieczywa. Pieczywo wegańskie i pieczywo bezglutenowe, które wytwarzamy to efekt 4-letniej pracy zgranego zespołu.

Przyświeca nam idea ”less-waste”, więc charakterystyczne dla produktów z Manufaktury Chleba jest pakowanie w papierowe torebki wielokrotnego użytku, a także możliwość przyniesienia opakowania własnego przez Klienta.

Pieczywo i chleby bezglutenowe Lublin

Pieczywo bezglutenowe w Lublinie zapewnia bezglutenowa piekarnia, której produkty cieszą się popularnością wśród alergików. Manufaktura Chleba proponuje słodkie chleby bezglutenowe, wytrawne chleby bezglutenowe i świeży chleb bezglutenowy, będące świetną alternatywą dla tradycyjnych wypieków.

Ich wyselekcjonowany skład urozmaica dietę diabetyków, alergików oraz osób cierpiących na celiakię. Wrażliwy układ pokarmowy odwdzięczy się prawidłowym funkcjonowaniem za sprawą spożywania pieczywa bez nabiału, laktozy, pszenicy, kukurydzy.

Sprawdź nasze produkty na:

Produkty manufakturawroc na allegro.pl

Pieczywo wegańskie z Lublina

Dostępność chleba wegańskiego w Lublinie zapewni Manufaktura Chleba, która korzysta jedynie z wysokiej jakość składników. Dokładamy wszelkich starań, by używane przez nas rośliny kwalifikowały nasze pieczywo do kategorii produktów wegańskich.

Chleb gryczany na zakwasie, chleb gryczany pełnoziarnisty, chleb jaglany bezglutenowy, chleb lniany, chleb ziarnisty na zakwasie gryczanym powstały dzięki naszemu zaangażowaniu w potrzeby ludzi, których dietę charakteryzują specyficzne zasady.

Możliwość zakupu produktów wegańskich jest naszym zdaniem rozwiązaniem, które wychodzi naprzeciw osobom o specjalnych potrzebach żywieniowych.

Pieczywo bezglutenowe na zamówienie – Współpraca

Manufaktura Chleba to wrocławska piekarnia bezglutenowa. W Lublinie działa jednak dzięki sprzedaży wysyłkowej. Nasze produkty nadają się do mrożenia, a to sprawia, że pieczywo, które produkujemy, zachwyca zarówno składem, jak i możliwością zamówienia większej ilości bez ryzyka, że ulegnie sczerstwieniu przed skosztowaniem wyjątkowego smaku.

Nasze pieczywo bezglutenowe, w tym chleb bezglutenowy to produkty personalizowane, więc Klientom, którzy nie życzą sobie, by ich chleb posypany był sezamem czy makiem – nie robimy tego. Wszelkich informacji na temat produktów i zasad zamówienia zaczerpnąć można na stronie internetowej Manufaktury Chleba, do czego gorąco zachęcamy.