Piekarnia bezglutenowa Warszawa, zamówienia i współpraca

Piekarnia bezglutenowa Warszawa - pieczywo bezglutenowe

Piekarnia Manufaktura chleba powstała po to, aby przestrzegając wieloletniej, staropolskiej tradycji piekarnictwa, zadowolić podniebienia mieszkańców w całej Polsce bez względu na choroby i nietolerancje pokarmowe. Chociaż prowadzimy działalność w okolicach Wrocławia i okolic, nasze zamówienia wysyłamy do każdego zakątka w kraju.

Pieczywo i chleby bezglutenowe w Warszawie

Piekarnia bezglutenowa Warszawa jeszcze do niedawna było jedynie marzeniem mieszkańców stolicy, którzy borykają się z chorobami, takimi jak cukrzyca, celiakia, czy z alergiami. Manufaktura chleba to bezglutenowa piekarnia w Warszawie, która realizuje zamówienia złożone online. W naszej ofercie znajdują się takie pozycje jak chleb lniany chleb gryczany oraz wiele innych. Wśród pozycji nie zabraknie także przykładów jak chleb dla alergików, chleb dla dzieci, czy chleb dla diabetyków.

Smaczne i zdrowe pieczywo bez zawartości glutenu

Efektem specjalnych badań jest uzyskiwany wynik będący diagnozą zawartości glutenu w danej próbce. Wszystkie chleby wytwarzane w manufakturze chleba mogą poszczycić się zawartością alergenów białek glutenu poniżej podanej granicy oznaczenia ilościowego (LOQ). Wyniki badań potwierdzają, iż produkty, takie jak między innymi chleb lniany z dynią i rozmarynem, chleb gryczany z jagłą, czy chleb bananowy zgodnie z wynikiem opracowanym na podstawie oddanych próbek ma mniej, niż 10 mg/kg glutenu. Oznacza to więc, iż są to produkty bez zawartości glutenu.

Sprawdź nasze produkty na:

Produkty manufakturawroc na allegro.pl

Pieczywo wegańskie Warszawa

Piekarnia wegańska Warszawa? To stało się faktem! W naszej ofercie znajduje się także propozycja dla osób, które z przyczyn zdrowotnych lub ideologicznych zdecydowały się przejść na weganizm. Chleb wegański Warszawa dostępny jest w wielu ciekawych odsłonach, a prawdziwym hitem sprzedażowym okazują się słodkie chleby bezglutenowe, które pokochały zarówno dzieci, jak i dorośli. Pieczywo wegańskie w Warszawie jest na wyciągnięcie ręki! Wystarczy wejść na stronę internetową, złożyć zamówienie oraz czerpać radość z dostawy! Pragniemy zaznaczyć, że nasza piekarnia kieruje się zasadą less-waste. Wszystkie zamówienia pakujemy w papier, a worki na mąkę wykorzystujemy wielokrotnie.

Pieczywo bezglutenowe na zamówienie – Współpraca

Wyrażenie pieczywo bezglutenowe Warszawa mogłoby sugerować, że nasze produkty dostępne są tylko w stolicy. Nic bardziej mylnego. Wysyłka dostępne jest w całej Polsce. Nasze produkty można mrozić, gdyż proces rozmrożenia nie wpływa na jakość i smak chleba. Nie stosujemy barwników ani sztucznych konserwantów. Tworzymy pieczywo na naturalnym zakwasie. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy. Chętnie zaopatrzymy lokalne sklepy, które chcą sprzedawać pieczywo najwyższej jakości. Nasz chleb bezglutenowy Warszawa to najwyższa jakość zgodnie ze staropolskimi recepturami!